Katalog tasarımı hizmetimiz altında broşür tasarımı, kartvizit tasarımı, dosyalık tasarımı gibi kurumsal kimliğinizi yansıtan tüm baskılı malzemelerin dijital ortamda tasarımı ve basımını yapmaktayız.
/ Diğer Hizmetler / Katalog Tasarımı
Katalog Tasarımı
Katalog Tasarım, grafik tasarım, logo tasarımı, broşür tasarımı,katalog dizaynı,kurumsal katalog tasarımı,katalog fiyatları,katalog baskısı

Katalog tasarımı hizmetimiz altında broşür tasarımı, kartvizit tasarımı, dosyalık tasarımı gibi kurumsal kimliğinizi yansıtan tüm baskılı malzemelerin dijital ortamda tasarımı ve basımını yapmaktayız. Katalog tasarımı, broşür tasarımı web tasarımından ayrı olarak yüksek çözünürlüğe sahip görseller, vektörler kullanılarak hazırlanmaktadır. Bakıldığında katalog tasarımı neredeyse herkes tarafından aynı gramajdaki kağıda basılabilmektedir. Katalog tasarımını farklılaştıran unsur ise katalog baskı teknolojisi ve katalog için hazırlanan tasarımdır.

 

Yani katalog veya broşür tasarımında kullanılan ve size ait olan içeriğin en uygun şekliyle tasarlanarak yerleşiminin yapılması ve baskı makinalarına uyumlu olarak düzenlenerek baskıya gönderilmiş olması gerekmektedir.

 

Arzu esilirse hazırlamış olduğumuz katalog tasarımlarını anlaşmamız bulunan ileri teknoloji kullanan matbaa tesislerinde ve dijital baskı merkezlerinde  bastırmaktayız. Broşür ve katalog fiyatlarında çok değişken rakamların var olma sebeplerinden biride budur. Katalog tasarımını alelade ve sizi yansıtmayacak şekilde, internetten indirilmiş hazır taslaklar içine yerleştirerek hazırlayan bir tasarımcı ile sizi anlayan ve sizi anlatacak katalog tasarımını hazırlayan kişinin emeği aynı değerde düşünülmemelidir. Aynı şekilde katalog fiyatı için bir önemli kriter de baskı tesislerinde kullanılan teknolojidir.

 

Anlaşmalı çalıştığımız tesislerde ileri teknoloji ile kaliteli katalog baskısı yapılırken, üretim hızı ve kalitesi de katalog fiyatına bir indirim olarak yansımaktadır. Eski teknoloji kullanan makinalarda her rengin ayrı basılması katalog baskı zamanını artırıp baskı kalitesini düşürür ve katalog fiyatını artırır. Oysaki teknolojik matbaa makinaları baskı hızı sayesinde katalog fiyatlarının daha uygun olmasını sağlar. Dileyen müşterilerimize sadece katalog tasarımı dileyenlere ise broşür tasarımı, katalog tasarımı ve baskısı dahil çözümler sunmaktayız.