İşletmeniz eğer Google de yer almıyorsa üst sıralarda yer alabilmesi profesyonel destekle birlikte oldukça kolay olacaktır. Google Adwords belirlediğiniz kelimeler ile sitenizin Google üst sıralarında ücretli olarak belirmesini sağlayan önemli bir araçtır.
/ Diğer Hizmetler / Google Adwords Danışmanlığı
Google Adwords Danışmanlığı
Google Adwords Danışmanlığı, google Adwords, google reklam, profesyonel reklam verme, anahtar kelime, google üst sıra, oraganik arama, listelenme

Yatırımlarınızı Boşa Gitemsin

Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte ticaret dahada kolaylaşmıştır. İşletmeniz eğer Google de yer almıyorsa üst sıralarda yer alabilmesi profesyonel destekle birlikte oldukça kolay olacaktır. Google Adwords belirlediğiniz kelimeler ile sitenizin Google üst sıralarında ücretli olarak belirmesini sağlayan önemli bir araçtır. Google Adwords üstelik bütçenize bakılmaksızın her ne olursa olsun Google üst sıralarında çıkmanızda basamak görevi gören bir sistemdir. Fakat reklam verebilmeniz içinde ilk olarak reklam için belirlediğiniz anahtar kelimeleri seçmeli ve ardından da bu anahtar kelimelere de her tıklama için vermek istediğiniz en yüksek tutarı belirlenmelidir. Kullanıcı reklamınızı görüp tıkladığı andan itibaren ise ücretlendirilme gerçekleşir. Üstelik Google sizden hiçbir şekilde reklamlarınızı görüntülemeniz adına herhangi bir ücret talep etmez. Ödemenizi yalnızca tıklama başına gerçekleştirirsiniz. Bu ödemenin max sınırı gene belirlenen bütçe ve çalışmalar ile kararlaştırılır. Kelime başı max belirtilen maliyet dışında o anki seviyesine göre ücretlendirme gerçekleşir.

 

Doğru yerde Olun

Hayatımızın her evresinde artık dijital bir dünyayı görmemizden dolayı doğal olarak tüm yürütme ve işletme faaliyetlerimizi de dijital dünyaya yönelik olarak yapmaya başlamamız en doğru yol olacaktır. Son dönemde herkesin en çok ihtiyaç duymuş olduğu kavramların başında yer alan dijital reklamcılık ile artık sizlerde kendi kurumsallık imajınızı yeniden açığa çıkarabilme şansına sahip olabileceksiniz. Hedef kitleye yönelik tüm planlama ve çalışmalar, dijital ortamın etkin kullanılması için yenilikçi fikirler yapılarak firmanızın daha çok tanınmasına da bir anlamda yardımcı olunmaktadır.


Uzmanına Bırakın

Organik aramalarda ön sıralara gelmek zaman ve emek ister. Google Ardwords ile bu süreyi hızlandırarak anında reklamınız yayınlanmaya başlar. Bu durum, ürün ve hizmetlerinizin anında milyonlara ulaşması demek. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta burada yapılabilecek yanlış ve eksik çalışmalar sizin bütçenizin hızla eriyip yok olmasına sebebiyet verebilir. Bu iş sadece kelimeyi gelişi güzel seçerek arkasından reklam vermeyle maalesef olmuyor. Ciddi bir planlama, analiz ve takip sürecini barındırmakta.


Google Adwords Planlama

Google adwords planlama işiniz ile ilgili daha akıllıca yatırımlar yapabilmeniz adına ilk adımlarınızdan en önemlisidir. Reklam yayınlayarak işinize yatırım yapmaya başlarsınız. Google adwords planlama genel olarak işleyiş olarak reklamlarınızın google da gösterileceği yerleri belirler ve buna bağlı olarak da adwords bütçenizi belirlemenizde sizlere yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde doğru anahtar kelimeleri seçerek sonuca gidecek olan yolda sizler için en iyi planlamayı da yapmaktadır.

 

Hedef Kitlenizi Birlikte Planlayalım

Google adwords sisteminin belki de en büyük ve güzel özelliği de bütçeniz her ne olursa olsun Google da reklam vermek için en hızlı yol olmasıdır. Hem hızlı hem de etkili bir yol arıyorsanız Google Adwords planlama hizmetini tercih etmelisiniz. Burada en önemli konulardan birisi de doğru anahtar kelimeleri seçmektir. Seçim yapıldıktan sonra test edilmeli ve gidişata göre ekleme ve çıkarmalar yapılmalı. Buna göre web sitenizde de gerekli modifikasyonlar yapılmalı. Bu yöntemleri kullanarak reklamlarınızın en üst sıralarda görünmesini sağlayabiliriz. Reklamlarınızın her zaman en üstte yer almasını istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmenizde fayda olacaktır. Bu noktada bilmeniz gereken en önemli şeylerden birisi de reklamlarınızı vermek için Google a herhangi bir şekilde bir ücret ödemezsiniz. Yalnız ücretlendirme işlemi kişilerin reklamlarınıza tıklaması ile başlamaktadır. Anahtar kelimeleri doğru seçmek ve doğru bir görsel hazırlama ile reklam yapmak her zaman Google’da reklamlarınızın en üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır.