Rakipsiz cloud altyapımız üzerinden hizmet veren web hosting çözümlerimizde, ihtiyacınıza yönelik Linux Web Hosting ve Windows Web Hosting çözümlerimizile projenize en uygun altyapıyı, ekonomik maliyetler ile oluşturabilir, kesintisiz ve yüksek performanslı hizmete Cisco ve EMC güvencesindeki altyapımız üzerinden kolayca erişebilirsiniz.
/ Diğer Hizmetler / Domain, Hosting & Sunucu Kiralama
Domain, Hosting & Sunucu Kiralama
Domain, Hosting & Sunucu Kiralama, ssl, cloud sunucu, fiziksel sunucu, sunucu barındırma, web barındırma, linux hosting, windows hosing, joomla hosting, drupal hosting, wordpress hosting, ms sql hosting, my sql hosting

Rakipsiz cloud altyapımız üzerinden hizmet veren web hosting çözümlerimizde, ihtiyacınıza yönelik Linux Web Hosting ve Windows Web Hosting çözümlerimizile projenize en uygun altyapıyı, ekonomik maliyetler ile oluşturabilir, kesintisiz ve yüksek performanslı hizmete Cisco ve EMC güvencesindeki altyapımız üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

 

CLOUD SUNUCU

Yedekli altyapı üzerinde servis veren Cloud Sunucu / Bulut Sunucu çözümleri, projenizin tam olarak ihtiyaç duyduğu donanım ve yazılım özelliklerini belirleyerek sahip olabilirsiniz. Sizin için güvenli ve esnek çalışma ortamı sağlayan Cloud Server / Bulut Sunucu altyapımız, projenizin değişen ihtiyaçları doğrultusunda işlemci, ram, disk, hat genişliği gibi kaynakları paneliniz üzerinden eşzamanlı güncelleme imkânı sunar.

 

FİZİKSEL SUNUCU

Fiziksel Sunucu / Dedicated Sunucu ürünlerimiz ile projelerinizin ihtiyaç duyacağı, yüksek performanslı ve tamamı size ayrılmış bir altyapıya sahip olursunuz. En güvenilir ve kaliteli rack tipi DELL CISCO HP marka donanımlarımız, Türkiye’nin en seçkin veri merkezlerinde konumlandırılmıştır. Fiziksel Sunucu / Dedicated Server özelliklerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolayca belirler, kullanılacak disk tipinden, yazılım seçeneklerine kadar tüm detayları özelleştirebilirsiniz.

 

CLOUD EMAIL HOSTING

Her zaman en yüksek performanslı kurumsal eposta hizmeti alabilmeniz için tasarlanmış Cloud EPosta Hosting çözümlerimizde, epostalarınıza masaüstü, webmail ve mobil ortamlardan hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Spam Koruma ve Virüs koruma sistemleri ile entegre çalışan Cisco ve EMC güvencesindeki altyapı, kesintisiz eposta erişimi sunmaktadır.

 

FİZİKSEL ESX SUNUCU

VMware ESX ile bulut teknolojisinin esnekliğini fiziksel sunucunun yüksek performansı ile buluşturuyoruz. WMware’in rakipsiz sanallaştırma çözümü ESX ile fiziksel (dedicated) sunucunuz üzerinde projelerinize özel sanal sunucular oluşturabilir, sunucu kaynaklarınızı, projelerinize özel arzu ettiğiniz şekilde paylaştırabilirsiniz.

 

CLOUD EMAIL SUNUCU

Vargonen’in yüksek performanslı Cloud altyapısı üzerinden servis veren Cloud Mail Sunucu Çözümleri; Mail Server Kiralama, Windows Mail Server, Microsoft Mail Server, Linux Mail Server, Exchange Mail Server, Cloud Mail Server gibi birçok hizmeti barındırır. Email Sunucu Sistemleri işletmeniz için güvenli, hızlı ve verimli email iletişimini, gelişmiş yönetim ve kontrol arayüzleri ile sağlamakta ve Spam Koruma ve Virüs koruma sistemleri ile entegre çalışan, Cisco ve EMC güvencesindeki altyapı kesintisiz e-posta erişimi sunmaktadır.

 
CLOUD SPAM KORUMA

İşinizin en önemli iletişim aracı olan e-posta haberleşmenizde, hem gelen kutunuzu istenmeyen (spam ve virüslü) e-postalardan korumak, hem de alan adınızın kara listelere (blacklist) girmesini önlemek için, tamamen cloud teknolojisi üzerinden esnek ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

 

YEDEKLİ ALTYAPI

Cisco UCS Blade sunucu platformu üzerinde, EMC® VNX™ SSD storage sistemleri üzerinde çalıştırılan cloud hosting çözümlerimiz ile donanım arızalarından etkilenmeden kesintisiz hizmet verilmektedir.

 

RAKİPSİZ PERFORMANS

Tüm cloud web hosting çözümlerimizde HTTP protokolü optimizasyonu için CISCO Nexus 7000 serisi yönlendiriciler ve Citrix Netscaler performans hızlandırıcı ve güvenlik cihazları kullanılmaktadır.

 

ANINDA AKTİVASYON

Cloud web hosting çözümlerimiz siparişiniz akabinde anında aktive edilerek servise hazırlanmaktadır.

 

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Cloud hosting altyapımız, kaynakları dinamik olarak talebe göre şekillenen bir altyapıda, n+2 yedekli sunucu kümeleri ve EMC Storage teknolojisi üzerinde çalışmaktadır.

 

ÖLÇEKLENEBİLİR KAYNAKLAR

Web sitenizin ihtiyaç duyduğu kaynaklar değiştiği takdirde, hosting hizmetinizde herhangi bir kesinti veya taşıma işlemi gerekmeksizin, anında paketlerimiz arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

SPAM & VİRÜS KORUMASI

Gelişmiş bir mimari üzerinde tasarlanmış olan Anti-Spam ve Anti-Virus koruma sistemleri ile, cloud web hosting paketleriniz üzerinde faaliyet gösteren tüm e-posta adresleri kesintisiz koruma altındadır.

 

ÜCRETSİZ YEDEKLEME

Cloud Hosting hizmetinize ait veriler, geriye dönük 7 gün için sistemimiz üzerinde yedeklenir ve ihtiyaç halinde tarafınıza en çabuk şekilde sunulabilmektedir.